בניית אתרים רספונסיביים

אתר רספונסיבי לעסק שלך

בואו נתכנן יחד את האתר לעסק שלכם

בניית אתרים רספונסיביים – פעם עיצוב ותכנון אתר תוכנן עבור גודל מסך אחד , לרוב מחשב נייד, כיום קיימים בשוק מאות גדלי מסך שונים, אליהם נדרשת התאמה מדויקת בהתאם לסביבת המשתמש. אנו בונים את האתר שלכם ב100% רספוניסיבות, כך שלא משנה איזה מכשיר יש לגולש- כולם יקבלו חווית גלישה מושלמת.

בניית אתרים רספוניביים

מהו אתר רספונסיבי?

בניית אתרים רספונסיבים המותאמים למחשב נייד, טאבלט וסמארטפון. האתר הרספונסיבי מאפשר להגיע בקלות לגולשים בכל סוגי המכשירים. מתוך הבנה שכיום קיימים מכשירים שונים בגדלים שונים, אנו בונים את החנות שלכם ב100% רספוניסיבות, כך שלא משנה עם לגולש יש אייפון, סמסונג, שיאומי או טאבלט- כולם יקבלו חווית גלישה מושלמת.

עיצוב אתר ריספונסיבי

יש לנו מעצבי UI UX שיפתחו סקיצות של הפרויקט, וזאת על מנת לשלוח לכם לאישור, במידה ותרצו לבצע שינויים, נכין סקיצות חדשות ונשלח לכם. העיצובים נעשים לכל סוגי המכשירים .

רוצים להתחיל למכור באינטרנט ולהביא יותר לקוחות? מלאו פרטים ונתחיל!

דוד מירון
דוד מירון
קרא עוד
סטודיו ריקס חברת בניית אתרים, בנו לי אתר מעוצב לעסק שלי, יש לי עסק לקונסטרוקציות מברזל והם בנו לי אתר תדמיתי שמשקף בדיוק את העסק. נהניתי מאוד לעבוד איתם, חברה מקצועית לבניית אתרים.
דור חמאל
דור חמאל
קרא עוד
אם אתם מחפשים בונה אתרים\ תחזוק אתר\שיווק וקידום זה המקום! גבריאל הציל לי את האתר אינטרנט אחרי עבודה כושלת של מתכנת קודם ומעבר לכך גם דואג לי לתחזוקה שוטפת של האתר וקידום אורגני וממומן ברמה הכי גבוהה שיש באמת שמרוצים וממליצים בענק!
רבקה נעים
רבקה נעים
קרא עוד
פשוט רצינו להגיד תודה לRix וגבריאל על שירות אדיב,מקצועי,ואמין והכי חשוב שווה לכל כיס מומלץ בחוםם!!
יעל שיפרון
יעל שיפרון
קרא עוד
אם אתם מחפשים בונה אתרים הגעתם לבנאדם הנכון! בנה לי אתר ברמה הכי גבוה שייש כולל מיתוג ושיווק העסק. מומלץ בחום !
הקודם
הבא