דף נחיתה לעסק

דף נחיתה לעסק -דף שפשוט הופך גולשים ללידים

גבי הוטנר, מייסד חברת ריקס בע״מ - בונה אתרים ומפתח 2022

דף נחיתה, עמודה נחיתה, מיני סייט או one page – אתם יכולים לקרוא לו איך שבא לכם, אבל המטרה שלו היא אחת ויחידה – להפוך כל אדם שמבקר בו לליד חם. אז איך מייצרים דף נחיתה מוצלח שמצליח להמיר בצורה מטורפת?

דף נחיתה לעסק – 5 הכללים לדף נחיתה מוצלח

  1. גרפיקה ברמה גבוהה – דף נחיתה שמעוצב ברמה גבוהה משדר אמינות ומעביר תחושה שמדובר בחברה רצינית, אם תזלזו ברמת העיצוב של הדף נחיתה שלכם פשוט תאבדו פוטנציאל ניכר מהגולשים שיכלו להפוך ללידים.
  2. כפתורים להנעה לפעולה במקומות הנכונים – בסופו של דבר דף הנתיתה מיועד להביא כמה שיותר לידים לעסק, ככל שנדע למקם יותר טוב את הכפתורים שהופכים את הגולש בדף לליד כגון כפתור שיחה, וואטספ והשארת פרטים – כך נצליח להמיר טוב יותר. דמיינו דייג שרוצה לדג כמות גדולה של דגים – כל מה שהוא צריך זה למקם ״פיתיון״ במקומות הנכונים והדגים כבר יבואו ;).
  3. התאמה למובייל – 90% מהגולשים כיום מגיעים דרך הטלפון, לכן חשוב ליצור חוויה נוחה למשתמשים במובייל בין אם יש להם אנדאויד או אייפון.
  4. מהירות טעינה – חשוב מאוד ליצור דף שעובד מהר ועולה בצורה חלקה. בדור של היום לאנשים אין סבלנות, אם גולש לחץ על הדף נחיתה של העסק שלכם ולקח לו יותר מ2 שניות להיטען, הגולש פשוט יוותר על כניסה לאתר. מהירות לאתר מבתצעת על ידי אופטימיזציה ואחסון ברמה גבוהה.
  5. קחו חברה רצינית שתבנה לכם את הדף נחיתה – אבא שלי פעם לימד אותי שזול עולה ביוקר. אל תחפשו ילד בן 16 בפייסבוק שיבנה לכם דף נחיתה- אתם פשוט לא תמירו את הלידים שלכם כמו שצריך כשתתחילו לפרסם את הדף וחבל על הכסף שתשקיעו על פרסום של דף נחיתה לא מספיק יעיל. אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו ונתחיך לבנות את הדך נחיתה שלכם ברמה המקצועית ביותר שקיימת!

רוצים שנתחיל לתכנן את הדף נחיתה לעסק שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

סיכום שנה שעברה

בניית אתרים, חנויות אינטרנטיות ודפי נחיתה שבנינו בשנה שעברה.

מעט ממה שנעשה בשנה שעברה. את שנת 2022 פתחנו עם מלוא האנרגיות אחרי שנה מדהימה של המון עבודה, אתרים וחנויות לעסקים חדשים. אנו גאים להיות חלק מהצלחת הלקוחות שלנו, וכל זה בזכות הצוות המדהים של הסטודיו, שנתן את כל כולו עבור הלקוחות. מעצבים, בוני אתרים, משווקים, קופירייטרים וכל האנשי מקצוע שעבדו קשה – תודה לכם!