פרסום בגוגל

מופיעים תמיד במקום הראשון​ בתוצאות החיפוש!

בניית קמפיין מותאם לעסק שלכם

קידום ממומן בגוגל וניהול תקציב פרסום

המטרה שלנו היא לפרסם את העסק שלכם בצורה המיטבית. לפני שאנו בונים את הקמפיין שלכם בגוגל, אנו מבצעים מחקר מילות מפתח מעמיק בתחום שלכם, כדי שנגלה את כל החיפושים שאנשים מחפשים בגוגל ורלוונטי לעסק שלכם. המטרה היא לפרוס רשת דייג רחבה ששום דג (לקוח) לא יחמוק ממנה.

קידום בגוגל

תהיו התוצאה הראשונה כשמחפשים את השירות/מוצר שלכם

קידום ממומן בגוגל זאת דרך מצויינת ללקוחות להגיע אליכם. כיום כולם מחפשים בגוגל, ואם תהיו התוצאה הכי רלוונטית ללקוח, הוא פשוט יצור איתכם קשר. אחד היתרונות הגדולים בפרסום בגוגל היא שהלקוח כבר רוצה את המוצר/שירות ומחפש אותו, לכן שלב השכנוע כמעט ולא קיים.
עלויות הפרסום בגוגל נקבעות על פי כמות הקליקים שלחצו על המודעה שלכם, החוכמה היא לגרום לכך שהמחיר לקליק יהיה נמוך ככל האפשר, וזאת על מנת שתקבלו כמה שיותר קליקים בתקציב שלכם.
 את זה תשאירו לנו 🙂

תהליך הקמת קמפיין בגוגל ממומן

מחקר מילות מפתח

מחקר מילות המפתח אומנם הוא שלב ראשוני לפני שהקמפיין שלכם עלה לאוויר, אבל מדובר בשלב הקריטי ביותר. אחרי שנים של ניסיון, אנו יודעים לבצע מחקר מילות מפתח בצורה אסטרטגית ולנתח את כמות החיפושים והחשיפה בגוגל על מנת ליצור לכם קמפיין שיוציא מהתקציב שלכם את המירב.

בניית מודעות ותוספים

השלב השני בבניית הקמפיין הוא הקמת מודעות ותוספים לרשת החיפוש. כאן מדובר באומנות של ממש. לאחר מאות מודעות שיצרנו ללקוחות, יש לנו מאגר סטטיסטי של איזה סוגי מודעות הן היעילות ביותר ומביאות לאחוזי המרה גבוהים מאוד. מדובר במאגר ייחודי שאנו בין החברות הבודדות בישראל עם גישה למאגר מסוג זה.

תזמון וסינון גאוגרפי

חשוב ליצור תזמון שמתאים לעסק שלכם. אם העסק שלכם פתוח מ9 בבוקר עד 18 בערב, לא נרצה לפרסם מודעות ב21 בערב. מעבר לכך שלא נהיה זמינים ללקוח, מדובר בבזבוז תקציב הפרסום. כמו כן נרצה לסנן גאוגרפית למי תופיע המודעה שלכם- אם אתם נותנים שירות רק באיזור המרכז נדאג לכך שרק תושבי המרכז יראו את המודעה. אנו מבצעים אופטימיזציה שמתאימה לעסק שלכם כמו כפפה ליד.

שיפור ביצועים תמידי

קמפיין פרסום הוא דבר דינמי שדורש עדכונים יום יומיים על מנת להגיע לתוצאות מירביות. כמו שבטח אתם מבינים, יש תחרות גדולה בגוגל. לכן אנו מנהלים לכם את הקמפיין בצורה שוטפת, מבצעים עדכונים, ודואגים לכך שתמיד תהיו מעל המתחרים שלכם. כיום אנו יודעים לומר שקשה לחברות אחרות להגיע לרמת הפרסום שלנו, וזאת בשל כמו מאגרי המידע שצברנו, ורמת השירות שאנו נותנים.