הקורס שיפתח לכם את הדלת להיות בוני אתרים ומשווקים לבעלי עסקים!

נעים מאוד אני גבי. יזם בנשמה, מנכ״ל חברת ריקס בע״מ, מומחה לבניית אתרים ושיווק לעסקים. לפני שתתחילו לקרוא על הקורס ומהו כולל, חשוב לי להבהיר כמה נקודות חשובות:

• הקורס הזה מיועד למי שרוצה להיות עצמאי בשיווק ובניית אתרים.
• הקורס הזה מכשיר אתכם להיות בעלי עסק שמייצרים הכנסה בעצמכם – מרמת לימוד המקצוע עצמו, ועד לרמת ההתנהלות הכלכלית הנכונה, ניהול לקוחות, דרכי מכירה ועוד.
• הקורס הזה לא מתאים לאנשים שמעוניינים לעבוד כשכירים. לא מדובר בקורס שנוגע רק במקצוע עצמו, אלא בניהול עסק של ממש בכל היביטיו.

לאחר שנקודות אלה הובהרו ואתם עדיין כאן, בואו נמשיך.

בכל שנותיי במקצוע, הבחנתי שהדבר שהכי חסר בשוק הדיגיטל- זה אנשים וורסטיליים. הכוונה היא לאנשים שמומחים לכמה דברים ולא מתמקדים בדבר אחד. השוק מוצף בבוני אתרים, במשווקים לפייסבוק ומקדמים בגוגל. אך בודדים הם אנשי המקצוע ששולטים בכל התחומים האלה יחד.

בטח אתם שואלים את עצמכם, אם כך – מה היתרון באדם שמומחה להכל אם אפשר להיות מומחה לדבר אחד ועדיין לקבל לקוחות?

התשובה היא פשוטה:

רוב בעלי העסקים שמגיעים לקבל שירות מאנשי דיגיטל לא יודעים שכל התחומים מתקשרים יחד-
• אם אני איש שיווק טוב, אדע לבנות אתר אינטרנט בצורה שיווקית נכונה ואגרום לכך שכמות המכירות תגדל.
• אם אני בונה אתרים טוב, אז בזמן שאני משווק את לקוחותיי בגוגל/פייסבוק/אינסטגרם אוכל להתאים את האתר לרשת החברתית או למערכת החיפוש, להטמיע מילות מפתח בצורה נכונה ולגרום לקמפיין להצליח יותר מהמתחרים.

רשימת הדוגמאות עוד ארוכה, תאמינו לי שזה רק על קצה המזלג.

עולם הדיגיטל הוא עולם של תוצאות, אם לא תהיו מספיק טובים במה שאתם עושים, אם לא יהיה לכם יתרון יחסי על הבחור שמשווק את המתחרים של הלקוחות שלכם – הלקוחות יעזבו אתכם, כי אתם פשוט לא תהיו רלוונטים.

בנקודה הזאת, אתם כבר אמורים להבין שכל מטרת הקורס היא להפוך אתכם למאסטרים. הקורס הזה מקנה לכם מקצוע אמיתי. ברגע שתסיימו את הקורס כבר תוכלו לקבל לקוחות באופן מלא בצורה עצמאית לחלוטין.

 

 

1.9.2021 בשעה 17:00 - הרצאה תהיה פרונטלית. לשם 7 פתח תקווה.

הרשמה מוגבלת עד 50 בעלי עסקים, מלאו פרטים ומיד עם ההרשמה תקבלו פרטים מלאים על הסדנה! *הרשמה כרוכה בדמי רצינות על סך 99 ש"ח אשר יוחזרו ביום הגעתכם לסדנה.