פרסום ממומן ברשתות החברתיות

להיות בזמן הנכון, במקום הנכון

שיווק באינסטגרם , בפייסבוק וניהול תקציב פרסום

חברת שיווק דיגיטלי – המטרה שלנו היא לפרסם את העסק שלכם בצורה המיטבית. החוכמה בקידום עסקים באינטרנט היא להשקיע את הכסף והפרסום רק ללקוחות פוטנציאליים. אנו מסווגים את הפרסום ברשתות החברתיות כך שנופיע רק למי שבאמת רלווטני. המומחיות שלנו היא למקד את תקציב הפרסום רק לאנשים שהראו התנהגות ברשת ככאלו שירכשו את המוצר/שירות שלכם.

פרסום ממומן בפייסבוק ובאינסטגרם יכול להביא לכם תוצאות מדהימות אם רק עושים את זה נכון.

קמפיינים שלא משאירים אותך אדיש

פרסום ממומן באינסטגרם ובפייסבוק

הרשתות החברתיות מוצפות היום בעסקים שמפרסמים את המוצרים שלהם, הגולשים כבר הפכו עיוורים לפרסומות! על מנת לעורר את הלקוח ברשתות החברתיות חייבים לעשות את זה נכון. 

קידום ממומן בפייסבוק

פרסום בפייסבוק, הינה דרך מצויינת לשווק את העסק שלכם, וזאת מכיוון שהאדם הממוצע מבלה שם כשעתיים ביום! ניצור מודעות שיבלטו ויגרמו ללקוחות ליצור איתכם קשר ישירות מהספה!

קידום ממומן באינסטגרם

פרסום אינסטגרם הינה רשת חברתית שמאפשרת לנו לפרסם בה במגוון דרכים- בין אם זה סטורי, פוסטים בפיד ועוד. כידוע, פייסבוק רכשה את אינטסגרם, ובעקבות זאת מערכת הפרסומית של שני החברות זהה. כך שתמיד נוכל לשלב בין שניהן.

יוטיוב

ממחקרים שנעשו, וידיאו הוא הגורם החזק ביותר בעולם הפרסום עם אחוזי ההמרה הגבוהים ביותר. פרסום ביוטיוב היא דרך מצויינת לפרסם תוכן שדורש יותר המחשה. יוטיוב הוא כלי אדיר לפרסום.

טיקטוק

האפליקצייה שמשגעת את העולם. טיקטוק היא דרך מצויינת להגיע למתבגרים, ולאט לאט עם הזמן ניתן למצוא גם מבוגרים שמשתמשים בה. פרסום בטיקטוק ויצירת טרנדים ויראלים יכולים ליצור תנועה אדירה לאתר שלכם.