תהליך בניית אתר בסטודיו שלנו

lollipop-3657299_1920_682x1024

איפיון האתר שלכם

נתכנן יחד את בניית האתר

בניית אתרים אינה משימה פשוטה,  ומצריכה הרבה מחשבה ויצירתיות.  לפני תחילת כל פרויקט אנחנו מתאמים איתכם שיחת איפיון כדי להבין מכם מה הצרכים והרצונות שלכם, שיחת האיפיון עורכת כשעה ושם נשפוך אור על הפרויקט. בית התוכנה שלנו הוא מהמתקדמים בישראל, ונוכל להגשים לכם את כל החלומות.

חווית משתמש

נראים טוב בכל מקום, גם במובייל.

בחלק זה של התהליך נתחיל בתהליך של עיצוב על פי הדרישות שלכם בשיחת האיפיון. כאן תהיה עבודה מדוייקת לפרטי פרטים על מנת שנוכל לקלוע למה שדימיינתם! מעצבי UI UX יפתחו סקיצות של הפרויקט, וזאת על מנת לשלוח לכם לאישור, במידה ותרצו לבצע שינויים, נכין סקיצות חדשות ונשלח לכם. העיצובים נעשים לכל סוגי המכשירים.

girl-4378283_1920_1024x744
אתר אינטרנט לעסקים קטנים

שלב הפיתוח

הכי חזקים בהטעמה שיווקית.

תהליך הפיתוח וההטמעה- כאן הסטודיו מתחיל לעבוד חזק על מנת לייצר את המערכת של האתר. אחד הדברים החשובים על מנת לבנות אתר אינטרנט שמניב לידים, זה כבר בשלב הבניה להטמיע כלים שיעזרו לאתר להתקדם בגוגל וברשתות החברתיות. אנו עושים זאת באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, שמסוגלת לצבור מידע על המשתמשים באתר, זמן שהייה בכל עמוד, זיהוי מוצרים בסל ועוד.

אתר חדש נולד

היציאה לאוויר הפתוח

לאחר עיצוב פיתוח והטמעת הכלים השיווקים הגענו לרגע המיוחל – האתר כבר כמעט עולה לאוויר, וזאת לא לפני שעשינו בדיקת מערכות מקיפה על מנת לבדוק את תקינות האתר ואת הרספונסיביות שלו. לאחר הבידקות האתר יעלה, וקהל הלקוחות שלכם כבר יוכלו לבקר בו! מהרגע הראשון תוכלו לעקוב אחר כמה משתמשים נמצאים באתר בכל רגע נתון ובזמן אמת.

חדש- אופציה לקביעת פגישת אפיון מהבית בזום!

מלאו פרטים וקבעו איתנו פגישה בזום! יחד ננתח מה הצרכים של העסק שלכם, ונבנה תוכנית ייחודיית עבורכם!