זאפ השוואת מחירים – הקמה / חיבור של אתר וורדפרס לzap

זאפ השוואת מחירים לעסקים! רוצים להתחיל למכור בזאפ? אתם לא לבד. ישראלים רבים משווים מחירים לפני רכישת מוצר חדש בזאפ. החנויות שמצליחות לתת הצעות אטרקטיביות דרך זאפ זוכות לתנועה אדירה וקהל לקוחות חדש. איך מתחברים לזאפ ומה חשוב לדעת?

אני רוצה להתחיל למכור בזאפ, מהן הדרישות על מנת לפרסם את המוצרים שלי אצלם?

אז בואו נתחיל מהבסיס. בשביל להתחבר לזאפ ולהתחיל לפרסם את המוצרים שלכם, תצטרכו שיהיה לכם חנות אינטרנטית. כלומר עליכם לבנות אתר אינטרנט שאפשר לבצע בו רכישות בכרטיס אשראי, אחרת זאפ לא יסכימו לפרסם את המוצרים שלכם. מומלץ להקים אתר וורדפרס. למי שלא יודע, מערכת וורדפרס היא המערכת הפופולרית ביותר שקיימת כיום בעולם. אתר מכירות שנבנה בוורדפרס יאפשר לכם לנהל בעצמכם את האתר, לעלות מוצרים ולעדכן מחירים ללא ידע טכני. על מנת להקים אתר וורדפרס תצטרכו חברה לבניית אתרים שתקים עבורכם את האתר ומערכת הניהול (הנה אנחנו כאן!).

עדיין אין לכם חנות אינטרנטית? תשאירו פרטים וניצור איתכם קשר בקרוב:

המקפצה שלך בעולם הדיגיטל מתחילה כאן!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

לאחר שיש לכם חנות אינטרנטית מבוססת וורדפרס, שמחוברת לסליקת אשראי ומאפשרת מכירה אונליין- תצטרכו להקים אתר מראה שיאפשר חיבור עם zap.

מה זה אתר מראה ואיך לחבר את אתר הוורדפרס שלי לזאפ?

אתר מראה בעצם יציג את החנות האינטרנטית שלכם בצורה שהאלגוריתם של זאפ ידע לקרוא, וכך להוסיף בצורה אוטומטית את כל המוצרים שיש לכם באתר ישירות למכירה בזאפ.

במילים פשוטות יותר:

יש לכם חנות מבוססת וורדפרס. –> האתר ״מראה״ ימשוך את כל המוצרים שיש בחנות ויהפוך אותם לסוג של רשימה –> המערכת של זאפ תקלוט את כל המוצרים באתר ותעלה אותם למכירה ישירות באתר zap.

על מנת ליצור אתר מראה, אתם סה״כ צריכים ליצור איתנו קשר! אנחנו שותפים של זאפ ועובדים עם תוסף וורדפרס לאתר שיקנה לכם את האפשרות להתחיל למכור בזאפ.

שותפים לדרך של zap !

אנחנו מתכנתים רשמיים בהמלצת זאפ, מיד לאחר שלקוחות מבצעים התקשרות עם zap, חברת זאפ שולחת אותם אלינו על מנת שנבצע להם את ההתאמות הנדרשות והקמת האתר מראה כנדרש.

שותפים של זאפ, מקימים אתר מראה בהמלצת זאפ השוואת מחירים!

רוצים שנבנה עבורכם אתר מראה שיציג את כל המוצרים שלכם באתר של זאפ? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

המקפצה שלך בעולם הדיגיטל מתחילה כאן!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אולי גם זה יעניין אותך...