אתר תדמית לעסק שלך

אתר תדמית לעסק - לאיזה עסקים זה מתאים?

גבי הוטנר, מייסד חברת ריקס בע״מ - בונה אתרים ומפתח 2022

חושבים לבנות אתר תדמית לעסק שלכם? הגעתם למקום הנכון. הרבה עסקים שפגשתי לאורך השנים בתור היו שואלים אותי אם מה שהם צריכים זה אתר תדמית. תמיד קיימת התלבטות בין לבנות אתר תדמית לבין דף נחיתה, מיני סייט או כל מיני מוצרים אחרים.

אז חשוב לי ליישר קו – אתר תדמית לעסק זה אתר שמטרתו להציג את הפעילות של העסק שלכם באופן מרהיב ומשכנע, ולהוביל לקוחות להירשם אליכם לניוזלייטר או להשארת ליד. למי זה מתאים? לכל עסק שרוצה אתר שיציג את את התדמית שלו באופן מקצועי ויפה, ולא מחפש אתר מכירות עם סליקת אשראי ופיצ׳רים של חנות דיגיטלית. 

אז מה ההבדל בין אתר תדמית לדף נחיתה או מיני סייט?

אתר תדמית לעסקים לרוב בנוי ממספר עמודים – בדרך כלל כ4-5 עמודים כגון: דף ראשי, אודות, השירותים שלנו, צור קשר ועוד. בעוד מיני סייט או דף נחיתה בנויים לרוב מעמוד אחד ארוך המאפשר גלילה ארוכה. (לכן הרבה פעמים קוראים לדף נחיתה one page). 

עצם זה שאתר תדמית בנוי ממספר עמודים, ויש בו אתר תפריט ניווט למעבר בין עמוד לעמוד- הוא מרגיש מלא יותר ומושקע יותר מדף נחיתה בעל עמוד אחד. בעידן של היום הרושם הראשוני שלנו באינטרנט קובע המון- לכן המלצתי לעסקים היא תמיד לבנות אתר תדמית ולא להתפשר על דף נחיתה בעל עמוד אחד בלבד.

אתר תדמית לעסק – מה התהליך ותוך כמה זמן אפשר לעלות עם האתר של העסק לאוויר?

אתר תדמית לעסק הוא יחסית תהליך פשוט שלא אמור לקחת יותר משבועיים – שלושה עד העלאת האתר לאוויר. התהליך הוא מאוד פשוט- בשלב הראשון יושבים עם מעצב לפגישה שיתכנן את העיצוב של האתר בשפה שמתאימה למותג שלכם. לאחר שהעיצוב מוכן עוברים לשלב הבנייה בו כל מה שתוכנן יחד עם המעצב יוצא לפועל. בשלב השלישי האתר עולה לאוויר ושנלח אליכם לאישור- כמובן שאם עולים דברים שתרצו לתקן ולשנות הכל נעשה במסגרת השלב השלישי.

רוצים שנתחיל לתכנן את האתר תדמית לעסק שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

סיכום שנה שעברה

בניית אתרים, חנויות אינטרנטיות ודפי נחיתה שבנינו בשנה שעברה.

מעט ממה שנעשה בשנה שעברה. את שנת 2022 פתחנו עם מלוא האנרגיות אחרי שנה מדהימה של המון עבודה, אתרים וחנויות לעסקים חדשים. אנו גאים להיות חלק מהצלחת הלקוחות שלנו, וכל זה בזכות הצוות המדהים של הסטודיו, שנתן את כל כולו עבור הלקוחות. מעצבים, בוני אתרים, משווקים, קופירייטרים וכל האנשי מקצוע שעבדו קשה – תודה לכם!