בניית אתרים

פיתוח אתרי אינטרנט ועיצובם

בואו נתכנן יחד את בניית האתר לעסק שלכם

פיתוח אתרים אינה משימה פשוטה,  ומצריכה הרבה מחשבה ויצירתיות.  לפני תחילת כל פרויקט אנחנו מתאמים איתכם שיחת איפיון כדי להבין מכם מה הצרכים והרצונות שלכם, האם אתם צריכים אתר תדמית או אולי בניית אתר מכירות-חנות וירטואלית. שיחת האיפיון עורכת כשעה ושם נשפוך אור על הפרויקט. נחשוב יחד על עיצוב אתר אינטרנט מקצועי שמשדר את העסק שלכם. נוכל להגשים לכם את כל החלומות.

חברה לעיצוב אתרים

עיצוב אתר אינטרנט – בחלק זה של התהליך נתחיל בתהליך על פי הדרישות שלכם בשיחת האיפיון.

  • אנו מתמחים בעיצוב אתרים מקצועי לעסקים וכאן תהיה עבודה מדוייקת לפרטי פרטים על מנת שנוכל לקלוע למה שדימיינתם!
  • עיצוב אתרים מקצועי – יש לנו  מעצבי UI UX שיפתחו סקיצות של הפרויקט, וזאת על מנת לשלוח לכם לאישור, במידה ותרצו לבצע שינויים, נכין סקיצות חדשות ונשלח לכם. העיצובים נעשים לכל סוגי המכשירים .

  • עיצוב אתרים לעסקים זהו חלק מרכזי של כל עסק- אתר שמספר את הסיפור של העסק ומשקף את  העסק עצמו.

פיתוח אתרים

שלב הפיתוח

פיתוח אתרי אינטרנט – תהליך הפיתוח וההטמעה: כאן הסטודיו מתחיל לעבוד חזק על מנת לייצר את המערכת של האתר. אחד הדברים החשובים על מנת לבנות אתר שמניב לידים, זה כבר בשלב הבניה להטמיע כלים שיעזרו לאתר להתקדם בגוגל וברשתות החברתיות.

בתור חברת בניית אתרים עם נסיון אנו עושים זאת באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, שמסוגלת לצבור מידע על המשתמשים באתר בזמן שהייה בכל עמוד, זיהוי מוצרים בסל ועוד.

בניית אתרי וורדפרס לעסקים

בניית האתר נעשית בפלטפורמת WordPress פלטפורמה אשר מאפשרת ללקוח ניהול קל ונח של האתר, גם אם מדובר באתר חנות וגם אם זה אתר תדמית, הלקוח יכול לעדכן תוכן /מוצרים בקלות רבה.

רוצים להקים חנות וירטואלית מנצחת? אתר תדמית מרשים? מלאו פרטים ונתחיל!

דוד מירון
דוד מירון
קרא עוד
סטודיו ריקס חברת בניית אתרים, בנו לי אתר מעוצב לעסק שלי, יש לי עסק לקונסטרוקציות מברזל והם בנו לי אתר תדמיתי שמשקף בדיוק את העסק. נהניתי מאוד לעבוד איתם, חברה מקצועית לבניית אתרים.
דור חמאל
דור חמאל
קרא עוד
אם אתם מחפשים בונה אתרים\ תחזוק אתר\שיווק וקידום זה המקום! גבריאל הציל לי את האתר אינטרנט אחרי עבודה כושלת של מתכנת קודם ומעבר לכך גם דואג לי לתחזוקה שוטפת של האתר וקידום אורגני וממומן ברמה הכי גבוהה שיש באמת שמרוצים וממליצים בענק!
רבקה נעים
רבקה נעים
קרא עוד
פשוט רצינו להגיד תודה לRix וגבריאל על שירות אדיב,מקצועי,ואמין והכי חשוב שווה לכל כיס מומלץ בחוםם!!
יעל שיפרון
יעל שיפרון
קרא עוד
אם אתם מחפשים בונה אתרים הגעתם לבנאדם הנכון! בנה לי אתר ברמה הכי גבוה שייש כולל מיתוג ושיווק העסק. מומלץ בחום !
הקודם
הבא