אז איך נפרסם את העסק שלך בצורה הטובה ביותר?

קידום עסקים בדיגיטל!

יש לנו ניסיון רב בפרסום ושיווק עסקים

חברת ריקס מתמחית בשירותי קידום אתרים . בין אם זה גוגל, פייסבוק  או אינסטגרם. בעזרת מיטב הטכנולוגייה והמומחים נביא את האתר שלכם למקום הראשון בגוגל, וכל משתמשי הרשת החברתית אשר מסתמנים כלקוחות פוטנציאליים יקבלו אתכם מדי יום אצלם בפיד !

להיות בזמן הנכון, במקום הנכון

המטרה שלנו היא לפרסם את העסק שלכם בצורה המיטבית. החוכמה בקידום עסקים באינטרנט היא להשקיע את הכסף והפרסום רק במקומות בהם יש אנשים שמראש סימנו אותם כלקוחות פוטנציאליים. אנו מסווגים את הפרסום ברשתות החברתיות כך שנופיע רק למי שאנחנו בוחרים. אם לדוגמא ניקח עסק לבגדי תינוקות- הרי ברור שאם נפרסם מודעות פרסום לאנשים שאין להם ילדים זהו בזבוז זמן וכסף – הם אינם לקוחות פוטנציאליים. לכן המומחיות שלנו היא למקד את תקציב הפרסום רק לאנשים ספציפיים שנבחרים על ידי תחומי עניין ועוד, וקיים בהם הפוטנציאל לרכוש מאיתנו מוצרים.

סוגי פרסום ברשת

פייסבוק

פרסום מודעות בפייסבוק, הינה דרך מצויינת לשווק את המוצרים שלנו, וזאת מכיוון שהאדם הממוצע מבלה כשעתיים ביום ברשתות החברתיות! אנו מאתרים לקוחות פוטנציאליים על ידי המערכת החכמה של פייסבוק, שמאפשרת לנו לסווג למי אנחנו מייעדים את המודעות.

אינסטגרם

בדומה מאוד לפייסבוק, אינסטגרם הינה רשת חברתית שמאפשרת לנו לפרסם בה את השירותים שלנו במגוון דרכים- בין אם זה סטורי, פוסטים בפיד ועוד. כידוע, מארק צוקרברג מייסד פייסבוק רכש את אינטסגרם, וכך מערכת הפרסומית של שני החברות הינה זהה, כך שתמיד נוכל לשלב בין פרסום בפייסבוק לאינסטגרם.

גוגל ממומן

גוגל ממומן, זו האופציה לשים את האתר שלנו בתוצאות הראשונות בגוגל כשאדם מחפש שירות או מוצר שאתם מספקים. התשלום לגוגל מתבצע על פי כל קליק וקליק של לקוחות שבחרו להיכנס אליכם לאתר, כך שאנחנו משלמים רק אם אנשים ביקרו אצלינו באתר!

גוגל אורגני

כאן כל הקסם קורה. קידום אתר בגוגל אורגני משמעותו - לגרום לאתר שלכם להופיע במקומות הראשונים בגוגל ללא צורך במודעות ממומנות! איך זה עובד? אנחנו צריכים ללמד את האלגוריתם של גוגל שהאתר שלנו הוא הכי רלוונטי לאותו תחום שבו אנחנו עוסקים. בשביל שזה יקרה, אנחנו מעלים המון תוכן רלוונטי לאתר ועושים התאמות נדרשות.